Over ons

Wie zijn wij?

Hertsens Wegenwerken NV is een familiebedrijf actief in de wegenbouw. Onze sterkste troeven zijn professionaliteit, kwaliteit, flexibiliteit en een brede waaier aan kennis. Kennis in totale omgevingsaanleg hieronder vallen grondwerken, rioleringswerken, verhardingswerken, funderingswerken en verfraaiingswerken. De mogelijkheid om beroep te doen op de diensten van onze zusterbedrijven Oevertrans en Hertsens Verhuur maakt ons pakket van aan te bieden diensten nog aantrekkelijker.

Als KMO zijn we er ons van bewust dat elke schakel in de onderneming even belangrijk is en er wordt dan ook veel aandacht besteed aan veiligheid en gezondheid en zeker ook aan het belang van elke werknemer.

VCA certificaat

Team

Werner Hertsens

Bestuur
werner@hertsens.be

Jeannine Verhelst

Bestuur
jeannine@hertsens.be

Geert Breynaert

Dagelijkse leiding en projectleiding

Helena Hertsens

Dagelijkse leiding en projectleiding
helena@hertsens.be
03/253 40 47

Liesbeth Hertsens

Verantwoordelijke transport en machinepark
liesbeth@oevertrans.be
03/253 40 43

Hendrik Hertsens

Verantwoordelijke transport en machinepark
hendrik@oevertrans.be

Jurgen De Roeck

Werfleiding

Olivier Maes

Werfleiding

Nick Minne

Werfleiding

Luc Minne

Calculatie

Anne Verhelst

Personeel
anne@hertsens.be
03/253 40 42

Ilse De Keersmaeker

Boekhouding
boekhouding@oevertrans.be
03/253 40 40

Belinda De Caluwé

Administratie

Aïda Franckaert

Onthaal