Over ons

Wie zijn wij?

Hertsens Wegenwerken NV is een familiebedrijf actief in de wegenbouw. Onze sterkste troeven zijn professionaliteit, kwaliteit, flexibiliteit en een brede waaier aan kennis. Kennis in totale omgevingsaanleg hieronder vallen grondwerken, rioleringswerken, verhardingswerken, funderingswerken en verfraaiingswerken. De mogelijkheid om beroep te doen op de diensten van onze zusterbedrijven Oevertrans en Hertsens Verhuur maakt ons pakket van aan te bieden diensten nog aantrekkelijker.

Als KMO zijn we er ons van bewust dat elke schakel in de onderneming even belangrijk is en er wordt dan ook veel aandacht besteed aan veiligheid en gezondheid en zeker ook aan het belang van elke werknemer.

VCA certificaat

Team

Werner Hertsens

Bestuur
werner@hertsens.be
0478/474 250

Jeannine Verhelst

Bestuur
jeannine@hertsens.be
0478/474 251

Christophe Hertsens

Dagelijkse leiding en projectleiding
christophe@hertsens.be
0478/474 260

Geert Breynaert

Dagelijkse leiding en projectleiding
geert@hertsens.be
0478/474 290

Helena Hertsens

Dagelijkse leiding en projectleiding
helena@hertsens.be
03/253 40 47

Liesbeth Hertsens

Verantwoordelijke transport en machinepark
liesbeth@oevertrans.be
03/253 40 43

Hendrik Hertsens

Verantwoordelijke transport en machinepark
hendrik@oevertrans.be
0478/474 259

Jurgen De Roeck

Werfleiding
jurgen@hertsens.be
0478/474 280

Olivier Maes

Werfleiding
olivier@hertsens.be
0478/474 230

Nick Minne

Werfleiding
nick@hertsens.be
0478/474 271

Luc Minne

Calculatie
luc@hertsens.be
0478/474 210

Anne Verhelst

Personeel
anne@oevertrans.be
03/253 40 42

Ilse De Keersmaeker

Boekhouding
boekhouding@oevertrans.be
03/253 40 40

Belinda De Caluwé

Administratie
belinda@hertsens.be